Shopping

Juli 2011

Bookmark and Share
Bormioli Rocco -
glas og andet til bordets glæder

Bormioli Rocco Outlet i Italien

Bormioli Rocco Factory Store - Spaccio Aziendale,
Via Martiri della Libertà, 1 - Fidenza (Parma)
• spaccio_brfcasa@bormiolirocco.com

Bormioli Rocco Store Barberino di Mugello - Barberino Designer Outlet
A1 Bologna-Firenze, afkørsel Barberino di Mugello
• barberino_store@bormiolirocco.com



Bormioli Rocco Store Vicolungo - Vicolungo Outlets
A4 MI-TO, afkørsel Biandrate/Vicolungo
• vicolungo_store@bormiolirocco.com

Bormioli Rocco Store - Cagliari - La Corte del Sole
Sardinia Outlet Village
Località More Corraxe - S.S. 131 Carlo Felice (Cagliari Oristano)
km 10,800, Sestu (Cagliari)
• sardinia_store@bormiolirocco.com



Bormioli Rocco Store Franciacorta - Franciacorta Outlet Village
A4 MI-VE, afkørsel Ospitaletto
• franciacorta_store@bormiolirocco.com

Bormioli Rocco Corner San Marino - San Marino Factory Outlet
A14 Rimini sud - S.S. San Marino
Afkørsel Falciano

Bormioli Rocco Store Valmontone - Valmontone Outlet Fashion District
A1 Roma-Napoli
• valmontone_store@bormiolirocco.com



Bormioli Rocco Store Valdichiana - Valdichiana Outlet Village
A1 FI-RO - Afkørsel Valdichiana
• valdichiana_store@bormiolirocco.com

Bormioli Rocco Store Mantova - Mantova Outlet Fashion District
A22 Afkørsel Mantova Sud
• mantova_store@bormiolirocco.com


Copyright © 2003-2011. Tutti i diritti riservati. Charlotte Sylvestersen - Milano